Çerçeve

Dayanıklı

ve İsteğe Bağlı Çerçeveler

Hangi baskı veya montaj seçeneklerini seçerseniz seçin, fotoğrafınız ancak bir çerçeve ile etkileyici hale gelebilir. Ada Art olarak geniş bir çerçeve çeşidine sahibiz.

Ahşap, Lamine (plastik), ve aluminyum çerçevelerden istediğinizi seçebilirsiniz. Ahşap çerçevelerimizi özel afrika ayaus ve limba ağacından üretiyoruz. bu sayede çerçevelerimiz çok daha hafif ve deformasyona karşı uzun yıllar dayanıklıklarını koruyabilliyorlar.

Ayrıca bir çerçevenin olmazsa olmazlarından olan paspartuyu atölyemizde farklı kalınlıklarda istediğiniz büyüklükte 45 derece açılı bir şekilde normal veya asitsiz paspartu çeşitlerinden kesimi yapılabilmektedir.

Camlar

Mat, Parlak ve Müze Cam’lar

Farklı katmandaki paspartular ile eserlerinizi çok daha göz alıcı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca çerçeveniz için istediğiniz üç farklı cam türü olan Mat, parlak ve müze cam’larından birini seçebilirsiniz.

16. yüzyıl boyunca, değerlerini artırmak için kenarlarında mürekkep çizgileriyle sanat eserleri bitmiş, daha sonra altın renkli kenarlıklar ve renkli süslemeler eklenmiştir – elle dekore edilmiş Fransız pasaportu sonunda dünyaca ünlü olmuştur.

Günümüze yaratıcı çerçeveleme tasarımı, pasepartout olmadan düşünülemez.

Renkler

Hayal Gücünüzü Sınırlamayın

İşi sadece çerçeveye sığdırmakla kalmaz ve gözlemcinin görüşüne de odaklanır, aynı zamanda resmin etkisini arttırabilir veya tasarım öğesi olarak tamamen yeni bir yorum sunabilir.

Hayal gücünüzü sınırlama yoktur – Ada Art ile Bir çok farklı pasepartout renginden birini seçebilirsiniz. Parlak bir paspartu ile, desen ön plana çıkarılır, daha koyu tonlarla geri çekilir ve gözlemcinin eserle daha uzun süre yüzleşmesi için teşvik edilir.

Dokunsal keten yüzeyli paspartular özellikle zarif görünüyor – doğal beyaz, siyah veya fildişi.

Fatoğrafik Baskı

Galerimiz

Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz?

Bizimle iletişime geçerek, üstün baskı kalitesinden faydalanabilirsiniz.