Diasec

Eşsiz ve Çağdaş Yöntem

Patentli

Sunum Tekniği

Şeffaf akrilik cam ile yüksek çözünürlüklü olarak kaliteli ve özel fotoğraf kağıtlarına yaptığımız baskıları kalıcı olarak bir araya getiren patentli bir sunum tekniğidir.

Şeffaf akrilik camın farklı ışık penetrasyonlarıyla kırılmasından dolayı normal camlara kıyasla daha keskin, daha canlı ve parlak renkli fotoğraflar elde ederiz. Fotoğraflarınızda en iyi olanı ortaya çıkarır, hassas konturları derin ve keskin görüntüyü net bir şekilde görmenizi sağlar.

Üstün

Dayanıklılık

Bu eşsiz uygulama sistemi UV ışınlarına, hava koşullarına ve havadaki kimyasal kirliliklere karşı koruma sağlayan bir sunum tekniğidir.

150x300cm ye kadar yapabildiğimiz bu sunum tekniği yüksek sergileme standartlarında geleneksel bir fotoğraf çerçevesine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Havada

Duruyormuş Hissi

Arkasındaki özel aluminyum çerçeve sayesinde fotoğrafın asılabilmesi sağlanırken, aynı zamanda ısı farklılığından kaynaklı malzemenin esneme ve zaman içinde dönmesi engellenmektedir. Bir diğer özelliği ise fotoğrafı duvardan 2cm öne doğru çıkarak fotoğrafta havada duruyormuş hissi yaratır.

Özel Uygulama

Farklı Renk ve Çerçeveler

Bütün bunların yanında istenildiği taktirde bu özel uygulama bir çok farklı renk ve model ahşap çerçeve ile birlikte de sergileme için uygun hale getirilebilir.

Farklı

Akrilik Kalınlıkları

Farklı akrilik kalınlıkları ile istediğiniz boyutlarda uygulanabilen bu sunum tekniği, dünyanın en iyi fotoğrafçıları ve galerileri için en çok tercih edilen bir sergileme yöntemidir.

Bu eşsiz ve çağdaş yöntem ADA ART’ın en özel uygulamalarından sadece bir tanesidir.

Fatoğrafik Baskı

Galerimiz

Hizmetlerimizle ilgileniyor musunuz?

Bizimle iletişime geçerek, üstün baskı kalitesinden faydalanabilirsiniz.